.

.

Ay Güneş Yıldız Doku Kutusu Kapağı Dikdörtgen Deri Doku kutu tutucu Saplı kutu mendil dağıtıcı Ev Ofis Araba Dekorasyon

Ay Güneş Yıldız Doku Kutusu Kapağı Dikdörtgen Deri Doku kutu tutucu Saplı kutu mendil dağıtıcı Ev Ofis Araba Dekorasyon

₺ 0.33

sayı
Tuva'dasın müsait

Olmadığını lütfen unutmayın. * 【PREMİUM DERİ VE temizlenmesi KOLAY】 : Doku kutusu kapak küpümüz, dokunması yumuşak, basit, şık ve pratik, yüksek kaliteli pvc çift taraflı deriden yapılmıştır.6 malzeme : pvc çift taraflı deri Paket içerir : 1x doku kutusu kapağı Özellikler : - İki boyut : Seçim için iki boyut, doku kutu tutucumuz çoğu standart boyutu ve doku kutusunu veya yığınını tutabilir dokuların, yüz dokularının.7 dikdörtgen olarak : 9. * 【Doldurulması VE değiştirilmesi kolay】 : Her iki taraftaki açıklıkların tasarımı, doku kutusu kapak küpünün doku kutusunu değiştirmesini veya dokuları yeniden doldurmasını kolaylaştırır.Masa üstü, komidin veya şifoniyer için mükemmel bir tamamlayıcı.Şartname : İki boyut : Kare : 5.7 içinde) ve Dikdörtgen (9.Yıkanabilir olmadığını lütfen unutmayın.Doku kutusu kapak küpü, evinizi, oturma odanızı, banyonuzu, masa üstünüzü hem güzel hem de işlevsel olarak mükemmel bir şekilde dekore eder.İçin çok uygundur. - Her iki tarafın Açılması : Her iki tarafın açılması ile deri doku kutusu kapağının doku kutusunu değiştirmesini veya dokuyu yenilemesini kolaylaştırır.Yıkanabilir olmadığını lütfen unutmayın.* 【İKİ boyut çoğu doku kutusuna uyar】 : Doku kutusu kapak küpünün iki boyutu vardır : Kare (5. * 【İKİ boyut çoğu doku kutusuna uyar】 : Doku kutusu kapak küpünün iki boyutu vardır : Kare (5. *【SAKLANMASI ve taşınması KOLAY】 : Yan taraftaki geçmeli düğmeler ve tutamak ile tutamak, doku kutusu kapağı küpünün asılması ve sabitlenmesi için uygundur, kullanılmadığında ayrılabilir ve açılabilir ve bavul veya çantada düz durur, seyahat ederken saklanması ve taşınması kolaydır.Ayrıca eve taşınma partisi, ev dekorasyonu ve daha fazlası için harika bir hediye.İçin mükemmeldir.Masa üstü, komidin veya şifoniyer için mükemmel bir tamamlayıcı. * 【ÇOK YÖNLÜ kullanım VE HARİKA HEDİYE】 : Üstte ve her tarafta baskılı bu doku kutusu kapak küpü, ev, yatak odası, banyo, oturma odası, mutfak, ofis, daire, masalar, masalar, komodinler, restoranlarda tezgahlar, arabalar vb. - Yüksek Kaliteli Malzemeler : Doku kutuları, dokunuşu yumuşak ve dayanıklı olan yüksek kaliteli pvc çift taraflı deriden el yapımıdır.Yıkanabilir, makinede yıkanabilir vb. * 【PREMİUM DERİ VE temizlenmesi KOLAY】 : Doku kutusu kapak küpümüz, dokunması yumuşak, basit, şık ve pratik, yüksek kaliteli pvc çift taraflı deriden yapılmıştır.6 içinde), çoğu standart boyutlu doku kutusunu veya tek tek yüz peçeteleri veya doku yığınlarını tutabilir.7 içinde) ve Dikdörtgen (9.İçin mükemmeldir.

Beyan Edilen Özellikler

Two sizes:
Square
Rectangle:
9.4*5.1*3.6in
Material:
pvc double-sided leather
Package includes:
1x Tissue Box Cover
Features:
- Two sizes:
Two sizes for choice, our tissue box holder can hold most standard sizes and tissue boxes or stacks of tissues, facial tissues.:
- High-quality Materials:
Tissue boxes are handcrafted from high quality pvc double-sided leather, which is soft to the touch and durable.:
- Both Sides Opening:
With both sides openings, making leather tissue box cover easier to change the tissue box or replenish tissue.:
- Snap Buttons & Handles:
Snap buttons on the sides allow removable handle, can be disassembled and flattening when not in use, and put into suitcases and bags for easy storage and portability.:
- Fashion Design:
Printed on the top and all sides (no print on the bottom and handles). Tissue box cover cube perfectly decorates your home, living room, bathroom, table top, both beautiful and functional. :
- Applies to:
Tissue box cover is very suitable for tables, desks, bedside tables, countertops in your home, bedroom, bathroom, living room, kitchen, toilet, office, apartment, dining room, car, etc.:
- Easy to clean:
Just wipe it off with a wet wipe. Please note that it is not washable, machine washable, etc.:
En İyi Fiyatlar