.

.

Yüksek Yapışkanlı Bez Bant Elektrik Yalıtım Bandı Uyarı Bandı Zemin Bandı Güvenli Mesafeli Zemin Bandı Uyarı İzolasyonu

Yüksek Yapışkanlı Bez Bant Elektrik Yalıtım Bandı Uyarı Bandı Zemin Bandı Güvenli Mesafeli Zemin Bandı Uyarı İzolasyonu

₺ 171.00

sayı
Tuva'dasın müsait

★Yüksek aşınmaya dayanıklı uyarı bandı, su geçirmez ve kaymaz, yüksek uyumluluk, yüksek aşınma direnci, pürüzlü yüzeyler için uygundur. ★Pürüzlü yüzeyler için uygun olan ürün, mükemmel yapışma özelliklerine sahiptir ve kalıcı zemin markalama uygulamaları için uygun pürüzlü yüzey yapıştırma için kullanılabilir. ★PVC elektrik yalıtım bantları.Elektrik yalıtım bandı mükemmel esneme, yapışma ve uygunluk özellikleriyle onaylanmıştır. ★ Bant, istediğiniz boyut ve şekle göre parçalar halinde kesilebilir.Tutkal kalıntısı bırakmadan yapışması ve çıkarılması kolaydır. ★Yüksek aşınma direnci, ürünün kalın PVC alt tabakası yüksek mekanik strese, aşınmaya ve çizilme direncine dayanabilir ve uzun süreli kullanım gereksinimlerini karşılayabilir. ★Yüksek aşınmaya dayanıklı uyarı bandı, su geçirmez ve kaymaz, yüksek uyumluluk, yüksek aşınma direnci, pürüzlü yüzeyler için uygundur. ★Pürüzlü yüzeyler için uygun olan ürün, mükemmel yapışma özelliklerine sahiptir ve kalıcı zemin markalama uygulamaları için uygun pürüzlü yüzey yapıştırma için kullanılabilir. ★PVC elektrik yalıtım bantları.Elektrik yalıtım bandı mükemmel esneme, yapışma ve uygunluk özellikleriyle onaylanmıştır. ★ Bant, istediğiniz boyut ve şekle göre parçalar halinde kesilebilir.Tutkal kalıntısı bırakmadan yapışması ve çıkarılması kolaydır. ★Yüksek aşınma direnci, ürünün kalın PVC alt tabakası yüksek mekanik strese, aşınmaya ve çizilme direncine dayanabilir ve uzun süreli kullanım gereksinimlerini karşılayabilir.Elektrik tesisatları, ticari kablolama projeleri ve ev DIY için mükemmeldir.★Şartname : Ürün Adı : bantürün Kategorisi : Uyarı bantıürün malzemesi : PVCÜRÜN rengi : sarı siyah, yeşil, beyaz, koyu mavi, siyah, mavi, kırmızı, sarıürün boyutu : genişlik 48mm, uzunluk 30 metreürün özellikleri : yüksek yapışma, aşınma ve dayanıklılık.★ Ürünler şunlardır : tek hacim ★ NOT : Uluslararası lojistik kullandığımızdan, teslimat genellikle 15-25 gün sürer.30 Gün içinde almadıysanız, lütfen zamanında bizimle iletişime geçin.Bu ürünle ilgili herhangi bir sorunuz veya sorununuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin ve en kısa sürede bununla ilgileneceğiz.

Beyan Edilen Özellikler

Product Name:
Tape
Product Category:
Warning Tape
Product material:
PVC
Product color:
yellow black, green, white, dark blue, black, blue, red, yellow
Product size:
width 48mm, length 30 meters
Product features:
high adhesion, wear and durability.
★Products include:
single volume:
★NOTE:
Since we use international logistics, it usually takes 15-25 days to deliver. If you have not received it within 30 days, please contact us in time.:
If you have any questions or problems about this product, please feel free to contact us and we will deal with it as soon as possible. :
En İyi Fiyatlar