.

.

ACCDUER el 10x büyüteç Optik cam Lens ile Plastik ışık Mor Beyaz Eski Öğrenci okuma Taşınabilir Büyük Lens El büyüteç2020.

ACCDUER el 10x büyüteç Optik cam Lens ile Plastik ışık Mor Beyaz Eski Öğrenci okuma Taşınabilir Büyük Lens El büyüteç2020.

₺ 2.00

sayı
Tuva'dasın müsait

★Büyük dikdörtgen büyüteçin şekli, şeyleri görüntülemenin doğal yolunuz için uygundur ve ideal bir okuma aracıdır. ★ Malzeme : plastik; Pil : 3x AA hücreleri; büyütme : 10 kez. ★ HD kristal cam lens, sağlam, çizilmez işlev, bozulma olmadan yüksek kaliteli görüntüler görüntüleyebilir. ★ Ergonomik sap ve çocuklar, yetişkinler, yaşlılar, meraklılar ve profesyoneller için uygundur. ★ Hatta ağırlık, uzun süreli kullanım size daha fazla kol yorgunluğu vermez; taşımak için seyahat edebilirsiniz, kullanımı kolaydır.Ürün ergonomik ve rahat sap, çocuklar, yetişkinler, yaşlılar, amatörler ve profesyoneller için uygundur satın almaya hoş geldiniz,★ Tip : el büyüteç★ Lens çapı : 138mm★ Büyütme : 10 kez★ Lens özellikleri : optik cam lens★ Malzeme : Plastik★ Pil : 3xaa pil ★ Kalabalık : çocuklar, öğrenciler, yaşlılar vb.★ Aşağıdakiler için geçerlidir : Gazete okumak, okumak, cep telefonlarını izlemek, tekstil, gözlem, yaşam ve öğrenme yardımcıları.★ Güçlü yakınlaştırma, karmaşık ayrıntıları inanılmaz netlikte görmenizi sağlar.★ Gerçek cam lensler, gözün yaşlı ve yaşlanan maküler dejenerasyonu için çok uygundur.Her zaman yüksek kaliteli malzemelere odaklanırız ve ürünün her detayını dikkatlice ele alırız.Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin, memnuniyetinize 24 saat içinde cevap vereceğiz.

Beyan Edilen Özellikler

En İyi Fiyatlar