.

.

LCD Pil Göstergesi, 12-84V GY-6G Pil Gücü dijital ekran Su Geçirmez Yüzey Gerilim Metre Voltmetre İşık Alarmı ile(Beyaz)

LCD Pil Göstergesi, 12-84V GY-6G Pil Gücü dijital ekran Su Geçirmez Yüzey Gerilim Metre Voltmetre İşık Alarmı ile(Beyaz)

₺ 2.33

sayı
Tuva'dasın müsait

GÜÇ göstergesi : Sıvı kristal ekran modu kalan gücü görsel olarak gösterir ve sıvı kristal elektrik miktarı geleneksel dijital tüpünkinden %70 daha düşüktür.Kullanımı kolay : Ters bağlantı koruması ile kablolama basit ve kullanışlıdır ve kurulumu kolaydır.YÜKSEK KALİTELİ MALZEMELER : PVC film, su geçirmez yüzey, ekipmana su hasarını önler.MALİYET kontrolü : LCD pil ekranı montaj vidaları ile birlikte gelir, maliyet tasarrufu için ek parça gerekmez.PİL UYUMLU : Asit piller, lityum piller ve demir-lityum pillerle uyumludur.inc.inc.Şartname : Malzeme : PCB/HTN Açık renk : mavi ışık, beyaz ışık, yeşil ışık (isteğe bağlı) Ekran aralığı : 8-100 V Uyumlu Pil : asit pil, lityum pil, demir lityum pil (kendiniz ayarlanabilir.) Uygulanabilir Pil Voltajı : 12-84 V Çalışma Sıcaklığı : -10 °C ~ 50 °C Ürün Boyutu : Yaklaşık. 6.3x2. 5x1. 4 cm / 2. 5x1. 0x0. 6 inç Paket listesi : 1 x ekran 1 x bağlantı hattı 3 x vidalar Not : Lütfen bu ürünün yeni tipinin ve eski tipinin rastgele gönderileceğini ve sipariş vermeden önce sakıncası olmayacağından emin olun.

Beyan Edilen Özellikler

Material:
PCB/HTN
Light Color:
Blue Light, White Light, Green Light (optional)
Display Range:
8-100V
Compatible Battery:
acid battery, lithium battery, iron lithium battery (can be set by yourself.)
Applicable Battery Voltage:
12-84V
Working Temperature:
-10 °C ~ 50 °C
Product Size:
Approx. 6.3 x 2.5 x 1.4cm / 2.5 x 1.0 x 0.6inch
Package List:
1 x Display:
1 x Connection Line:
3 x Screws:
Note:
Please note that the new type and old type of this product will be sent randomly, and make sure you will not mind before ordering.
En İyi Fiyatlar